top of page
Featured Posts

גרפיטי האנט - קווסט אורבני בנווה צדק


היי, הרבה זמן לא כתבתי פה. אבל לא עוד!

אני רוצה לספר לכם על כל החידושים שקורים בעולם המשחקים שאני מנסה להוציא לעולם. אז מרביתכם שמע כבר על גרפיטי האנט - קווסט הגרפיטי שיש לי חלק בו, לצד גיבורת הגרפיטי אלינוי קיסלוב ומתכנת-העל דן גדסי. הלוואי שיכולנו להגיש לכם את הסיור האינטרקטיבי הזה ברגע שאמרנו את שמו, אבל רצינו לנסות גישה אחרת; גישה יותר טכנולוגית. וזה לוקח טיפה יותר זמן. כי אתם יודעים...טכנולוגיה.

ופה דן נכנס. דן יצר אפליקציה (Travel Quest) שהמהות העיקרית שלה היא להוות חממה טכנולוגית למשחקים אורבניים. במילים אחרות, דן הוא המאפשר הגדול וזה שרק דואג שיהיה לכם נוח ביד בזמן שהרגליים עובדות.

נכון לכתיבת שורות אלה, האפליקציה ובין השאר המשחק שלנו, בשלבי סיום. אני מאמין שעוד שבועיים נשבור את הסכר וניתן למים להעיף אותנו.

זה יהיה כמו משחק הנייטהאנט מבחינת חידות והליכות?

אז ככה, מי שמכירה את הנייטהאנט - המשחק האורבני הענק של תל אביב, יודעת שבדרך כלל מדובר בחידות מאתגרות מחשבה, שלעתים דורשות את העזרה של עוד חברי צוות. החידות הן ברמה גבוהה כי ביקשנו לעצמנו ליצור בילוי שונה, שהצלחתו תניב סיפוק היסטרי.

מי שמכיר את הנייטהאנט גם יודע שיש אלמנט של הליכה/ריצה, ושמכסים לעתים מרחקים לא מבוטלים לאורך כל החוויה. ושוב, זה כי ביקשנו לעצמנו ליצור חוויה אקטיבית וספורטיבית שמפעילה את כל הגוף.

ואיך זה הולך להיות בגרפיטי האנט?

אז ככה: החידות - יותר סימפטיות. אנחנו מאוד רוצים שבחוויית הגרפיטי תרגישו את נווה צדק, את היצירות ואת הרקע שלהן. אנחנו רוצים שתלמדו ותכירו את הכל בקצב נכון, ושלא תתעמקו יותר מדי חזק באלמנט החידתי. כמובן שתהיה אפשרות לחוות את הקווסט במוד יותר תחרותי ובמוד יותר רגוע. אתם בוחרים מה יותר מתאים לכם. ולגבי מרחק - ממוצע של 1.5 ק״מ הליכה. זה כלום. זה לא כמו נייטהאנט שתופרים לפחות פי 2 יותר מרחק.

אז למי המשחק מיועד?

וואלה לכולם. מהבחור שכל חודש רץ מרתון בחור אחר של הארץ ועד לבחור שלא נהנה לקום מהכסא שלו במשרד. זה מיועד לימי גיבוש לעובדים וכן לסתם יום כיף משפחתי או חברי.

וואי ויש גם פינוקים!

תהיה אפשרות (בהוספה סמלית של כסף) לקבל צידנית שיש בה בירות, בוטנים ושוקולדים. פשוט לטייל, לתפוס ראש ולהנות ממה שיש לנו להציע.

וואי ויש גם סיימונים! אין סיבה שלא :)

אנחנו גם מתכוונים לעשות שתי גירסאות לקווסט הזה. גירסה אחת זה למקרה שיש יותר מקבוצה אחת, ואז אפשר לעשות מזה תחרות מרגשת בעזרתו של מפעיל. גירסה שנייה זה למקרה שיש קבוצה אחת בלבד שבא לה לפתור את זה בקצב שלה, מתי שבא לה במהלך היום. זה יכול להיות זוג שיוצא לדייט לא שגרתי או קבוצת חברים שלא התראתה מלא זמן ועכשיו יש לה הזדמנות לנסות ביחד את חווית הגרפיטי ובסיומה לתת גיחה לים.

במקרה הזה אין צורך במפעיל, וכל מה שהקבוצה צריכה לעשות זה להזמין משחק באותו הרגע דרך האפליקציה, ובאאאם - היא יכולה להתחיל! ממש פשוט!

כעת אנחנו עובדים על כל החלקים הקטנים באפליקציה שיהפכו את החוויה למהנה, ברורה ומלמדת, ונשמח שתצטרפו לרשימת הדיוור כדי שנגיד לכם מתי הסכר נפרץ ומתי מתחילים את כל הכיף הזה :)

:פרסומים אחרונים

:ארכיון

:חפשו לפי תגיות

תעקבו אחרינו
  • Wild Child

משחק חידות אורבני

bottom of page